Referencie

 • Je veľmi príjemné mať po boku profesionálov, ktorí majú úprimný záujem o klienta a vážia si jeho prejavenú dôveru. Fandím Jarovi.

  PK

  Peter Kurucz Zakladateľ značky Auto PDK

 • Vďaka zrozumiteľnej komunikácii a profesionálnemu prístupu sme sa mohli sústrediť na to podstatné – výber bytu, v ktorom sa nám bude dobre žiť.

  PM

  Peter Michalík Zakladateľ vydavateľstva Monokel s.r.o.

 • Jaro sa mi stará o financie už 5ty rok. Oceňujem jeho proľudský prístup, odporúčania, odpovede na moje otázky a pripomienky do 24h.

  MZ

  Matej Zámečník Autor kníh

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám

  Google referencie

  Sakác Péter
  Sakác Péter
  04:43 27 Jul 22
  More osobné skúsenosti sú veľmi príjemne. Pán Kyselovič je vo svojom odbore určite profesionál, mne veľmi veľa pomáhal s hypotékou. Nemusel som riešiť zbytočne veci, on mi poradil vo všetkom. Určite ho odporúčam.
  Marián Karšay
  Marián Karšay
  10:35 17 May 22
  Vo svojom živote som sa už stretol s viacerými finančnými poradcami, ale nedopadlo to dobre a títo poradcovia iba zarobili na produktoch . Na pána Kyseloviča som dostal kontakt pri riešení hypotekárneho úveru a DDS. Prirodzene som mal obavu, aká bude spolupráca a na začiatku som veľmi pozorne sledoval jeho kroky. Po krátkej dobre som sa však presvedčil , že pán Kyselovič nie je hocikto, je to človek na svojom mieste, človek, ktorý Vám pomôže a chce pre Vás iba to najlepšie , ale zároveň Vám nechá voľbu rozhodnúť sa. Môžem ho preto iba doporučiť všetkými desiatimi a budem sa tešiť, pokiaľ pomôže aj Vám !
  Klaudia Brázdilová
  Klaudia Brázdilová
  09:33 17 May 22
  Pána Kyseloviča môžem len odporúčať. Je skutočne odborník, ktorý sa pre vás snaží zaistiť tie najlepšie podmienky a nie len sa "nabaliť" ako tí "finanční poradcovia", o ktorých sa často hovorí. Okrem toho je skutočne ochotný, milý, a priateľským prístupom vám všetko vysvetlí tak, aby ste všetkému rozumeli, najmä v prípade, ak riešite hypotéku či úver celkom prvý krát. Opakovane som sa na neho obrátila, a určite tak urobím aj v budúcnosti.
  Ladislav Bažó
  Ladislav Bažó
  14:04 16 May 22
  Jaro je vzorom toho, ako by sa mala služba finančného sprostredkovania poskytovať a to nielen po odbornej ale aj ľudskej stránke. Už prvé naše stretnutie naznačilo, že je to výnimočný človek. Pozorne počúva a ochotne zdieľa svoje skúsenosti a poskytuje cenné rady. Svojím prístupom k práci a komunikáciou dokáže inšpirovať a pomôcť odomknúť potenciál, ktorý v sebe máme. Som vďačný, že môžem mať pri sebe takého mentora a priateľa.
  Aleksey Potapov
  Aleksey Potapov
  11:28 14 May 22
  Spolupracujeme s Jaroslavom už viac ako 4 roky. Pán Kyselovič je veľmi pedanticky čo sa týka analizy a spracovávania údajov klienta pred tým ako navrhnúť správne produkty. Mám tak vyriešené 2 a 3 pilier, investovanie a t.d.. Môžem vždy kontaktovať Jaroslava keď vzniknú otázky ohľadom finančného trhu.
  Zobraz Všetky Recenzie
  js_loader

  Chcem byť informovaný

  Vždy, keď mám pre odoberateľov dôležité a hodnotné informácie ohľadom financií, zašlem Vám email. Nebude to častejšie ako 1x za mesiac. Prihlásením sa súhlasíte so spracovaním osobných údajov.